1-wsze urodziny – Gazetka Urodzinowa

BANER WWW - GRAJEWO

4 grudnia – 1-wsze urodziny Intermarche

Trochę historii

Pomysł centrum handlowego w tym miejscu powstał już w 2011 roku, to wtedy Grupa Muszkieterów kupiła ziemię. Budowa sklepu rozpoczęła się w lipcu 2014.

Grupa Muszkieterów i Intermarche powstały we Francji w latach 60-tych ubiegłego stulecia, w Polsce obecna jest od 1993 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Zielonej Górze.

Intermarche Grajewo to pierwszy sklep w województwie podlaskim. Najbliższe znajdują się w Giżycku, Kętrzynie, Mrągowie oraz Szczytnie. Łącznie w Polsce jest już ponad 220 sklepów i ciągle przybywają nowe.

Sklepy działają w ciekawy sposób, najbardziej zbliżony do zasad franczyzy. Spółka prowadząca sklep jest zawsze zarejestrowana w miejscu prowadzenia działalności co oznacza, że podatki są odprowadzane do Gminy Grajewo.

 

Intermarche dlaczego warto przyjechać ?

Dewizą Intermarche jest „Świeżo i tanio”. Sklep posiada własny rozbiór mięsa oraz wędzarnię, w której produkowane są kiełbasy i wędzonki – zawsze świeże i smaczne i tylko z naturalnych składników. Jest duży dział z warzywami i owocami. Cukiernia z wyjątkowym wyborem ciast i innych wyrobów cukierniczych. Piec piekarniczy do odpieku pieczywa na miejscu. Piec do wyrobów garmażeryjnych połączony z „gorącym stołem” gdzie można kupić gotowe, ciepłe dania. Od czwartku do niedzieli oferowana jest też ryba na lodzie.

Najtańsza stacja paliw w regionie. Niskie ceny i jakość. Na stację paliwa dostarcza i gwarantuje jakość Orlen Paliwa sp. z o.o. Dodatkowy monitoring jakości poprzez program BAQ daje pewność dobrego wyboru. Aktualną cenę można sprawdzić na www.muszkieterowie.grajewo.pl

Butle gazowe 11 kg – przez 24 h na dobę można wymienić butlę gazową. Aktualną cenę można sprawdzić na www.muszkieterowie.grajewo.pl

Bankomat – wypłacisz gotówkę – czynne 24 h

Paczkomat – odbierzesz i wyślesz tanio paczkę – czynne 24 h

Lotto – może właśnie w Intermarche wygrasz swój pierwszy milion  – punkt czynny w godzinach otwarcia sklepu

VIA – opłacisz rachunki i doładujesz komórkę

 

Duży parking, wózki bez monet, wózki „samochodziki’ dla dzieci oraz miła obsługa od zawsze i na zawsze dostępne dla każdego klienta.

ZAPRASZAMY !