1.04.2015 godz. 8:00 – OTWARCIE STACJI PALIW INTERMARCHE

DSC_0030A

1 kwietnia o godz. 8:00 Intermarché otworzy w Grajewie pierwszą w województwie podlaskim stację paliw. Oferuje ona zmotoryzowanym wysokiej jakości paliwo w atrakcyjnych cenach. Punkt w Grajewie będzie 54 obiektem sieci w Polsce i umacnia pozycję Intermarché jako lidera w kategorii przymarketowych stacji paliw.

Stacja benzynowa Intermarché w Grajewie będzie działała w pobliżu supermarketu pod tym samym szyldem. Stacja czynna będzie przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować mieszkańcom Grajewa stację z najniższymi cenami paliw w mieście. Bycie nr 1 zobowiązuje do coraz większych wysiłków by nie zawieść zaufania naszych klientów, którzy w 2014 r. zatankowali na naszych stacjach o 13,46% więcej paliwa i 4,46% więcej LPG niż rok wcześniej. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć przymarketowych stacji paliw, tak by działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, przy którym jest to możliwe. W tym roku zamierzamy ich otworzyć blisko dziesięć – zaznacza Aleksander Hołoga, Kierownik Działu Stacji Paliw w Intermarché.

W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i Pb98, olej napędowy oraz LPG. Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz Gaspol S.A. i poddawane są regularnej kontroli jakości BAQ (Badanie Analityczne Jakości), która realizowana jest przez Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk. W odpowiedzi na potrzeby kierowców tankujących autogaz stacja oferuje także podwójne stanowisko samoobsługowe do tankowania LPG.

Przy stacji Intermarché będzie działał również sklepik, o powierzchni około 54 m2 oferujący blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe oraz akcesoria motoryzacyjne. Klienci mogą również skorzystać z kącika gastronomicznego z hot dogami i świeżo parzoną kawą. Na stacji znajduje się również toaleta.

Dla pierwszych 1 500 klientów została przewidziana antypoślizgową podkładkę pod telefon – niezastąpiony gadżet w podróży samochodem.

Samoprzylepna podkładka dzięki unikalnej, żelowej strukturze nie pozostawia śladów na powierzchni i przedmiotach, z którymi ma styczność. Może zostać przymocowana pod dowolnym kątem, w wygodnym dla użytkownika miejscu w samochodzie. Podczas gwałtownych manewrów skutecznie utrzymuje umieszczone na niej drobne przedmioty, takie jak telefon, klucze czy okulary.

Zapraszamy !